• agencja turystyczna wrocław

  All you need to WrocLOVE

  Wrocław jest miastem położonym na styku trzech kultur, które historia bardzo ściśle ze sobą połączyła. Jest poniekąd miastem spotkania , jest miastem, które jednoczy...

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Organizacja eventów wrocław

  Organizacja eventów firmowych

  Wrocław – miasto spotkań. Z tym hasłem Wrocław kojarzy się tysiącom ludzi w całej Europie.

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • wycieczki po wrocławiu

  Agencja turystyczna

  Jesteśmy agencją turystyki przyjazdowej i organizatorem pobytów oraz wycieczek grupowych we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • przewodnik wrocław

  Wycieczki po Wrocławiu

  Chcesz przyjechać do Wrocławia z przyjaciółmi lub rodziną i nie masz czasu ani ochoty by sprawdzać w internecie godzinami co warto zobaczyć, szukać dobrych restauracji i hotelu?

  ZOBACZ WIĘCEJ

WROCŁAW
_

Europejska Stolica Kultury 2016

Wrocław to miejsce w którym kultura, sztuka i piękno łączy się z energią, otwartością i dynamicznym życiem. W tym mieście dziedzictwo kulturowe i otwartość spaja się z innowacyjnością oraz rozwojem. Dzięki temu stolica Dolnego Śląska pozostaje miastem na pograniczu historii i nowoczesności.

Wrocław, jako Europejska Stolica Kultury 2016, to miasto, które rozwija się z kulturą i przez kulturę. Od 2008 roku działania, które przedsięwzięło miasto, umożliwiają współtworzenie kultury, która jest bliżej ludzi. Jest bardziej dostępna i dotyka wielu sfer życia. 

Europejska Stolica Kultury 2016 to

8

lat przygotowań

400

zaplanowanych projektów

1000

wydarzeń kulturalnych

8

 kuratorów ustalających program różnych dziedzin kultury

... oraz tysiące wolontariuszy. Wszystko po to, aby zwiększyć zaangażowanie w kulturę oraz turystykę, a Wrocław wpisać w mapę świata jako otwartą metropolię.

Agencja turystyczna i przewodnik po Wrocławiu visit-wroclaw.pl, powstała po to, aby przybliżyć Ci każdy zakątek miasta oraz każde wydarzenie, a także zorganizować swój własny event.


visit wrocław turyści indywidualni

Dla turystów indywidualnych 

 

Marzy Ci się wycieczka po Wrocławiu z przyjaciółmi lub rodziną? Nie trać czasu na planowanie, ciesz się czasem wolnym i pozwól naszemu przewodnikowi pomóc Ci w wyborze najlepszych restauracji, hoteli oraz wydarzeń kulturalnych, festiwali i koncertów. Jeżeli dokładnie wiesz co chciałbyś zobaczyć, nasz przewodnik opowie Ci wszystko o wybranych przez Ciebie miejscach. Dzięki nam zakosztujesz Wrocławia w najpiękniejszych jego zakątkach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

visit wrocław mice dla firm

MICE - oferta dla firm 

 

Jako agencja turystyki przyjazdowej i organizator pobytów oraz wycieczek grupowych we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku dbamy o to, aby każdy firmowy wyjazd na długo zapadł w pamięci, a związane z nim wspomnienia scementowały relacje uczestników z Państwa firmą. Wspólnie odkrywanie Wrocławia może pozostawić nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale również zmotywować do współpracy i umocnić biznesowe więzi. Współpracujemy z wieloma uznanymi partnerami branży turystycznej w całej Polsce, nieustannie poszerzając nasze kontakty.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

visit-wrocław biura podróży

Dla biur podróży 

 

Jesteśmy agencją turystyki przyjazdowej i organizatorem pobytów oraz wycieczek grupowych we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Współpracujemy z wieloma uznanymi partnerami branży turystycznej w całej Polsce, nieustannie poszerzając nasze kontakty. Dlatego zapraszamy do kontaktu: agencyjne biura podroży, touroperatorów, firmy przewozowe, organizatorów pobytów grupowych, organizatorów szkoleń, konferencji i firmowych wyjazdów motywacyjnych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

visit wrocław dla fanów kultury

Dla fanów kultury 

 

Jako agencja turystyki przyjazdowej i organizator pobytów oraz wycieczek grupowych we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku dbamy o to, aby każdy firmowy wyjazd na długo zapadł w pamięci, a związane z nim wspomnienia scementowały relacje uczestników z Państwa firmą. Wspólnie odkrywanie Wrocławia może pozostawić nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale również zmotywować do współpracy i umocnić biznesowe więzi.Współpracujemy z wieloma uznanymi partnerami branży turystycznej w całej Polsce, nieustannie poszerzając nasze kontakty.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jesteśmy pasjonatami od lat związanymi zawodowo z turystyką

Nasze doświadczenie i umiejętności organizatorskie połączone z entuzjazmem podróżowania i fascynacją poznawania świata daje ogromną radość i energię. 

Portal visit-wroclaw.pl to miejsce spotkań osób otwartych, ciekawych świata, a przede wszystkim gotowych na przygody, które wpisane mają w siebie podróże.

 • Zorganizujemy, doradzimy, polecimy miejsca i program zwiedzania Wrocławia. 
 • Oferujemy szeroki zakres usług z oferty katalogowej do dowolnego zakątka stolicy Dolnego Śląska.
 • Gwarantujemy nie tylko bogaty program zwiedzania, ale także wszelką pomoc i opiekę podczas pobytu – dla turystów indywidualnych lub grup zorganizowanych.

Wrocław to miasto bogactwa wyjątkowych doświadczeń. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez dostępny na stronie formularz. Odpowiemy na wszelkie pytania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Soma Event Group

ul. Strachocinska 209
51-518 Wrocław

Obserwuj nas

facebook http://visit-wroclaw1.site.fachowcy.pl/google+ http://visit-wroclaw1.site.fachowcy.pl/twitter http://visit-wroclaw1.site.fachowcy.pl/